Hartje Ebsen A/S

Mød vores Team

Vi ønsker at gøre tingene på vores egen måde og bestræber os på at optimere vores værdikæde, så vi møder forbrugeren med et produkt der er så ærligt som muligt.

 

Peter Stricker Ebsen
CEO
+45 2238 1344
peter.ebsen@hartje.de
Lone Enemark Ebsen
BOGHOLDER
+45 5127 1058
lone.ebsen@hartje.de
Mona Jørgensen
Bogholder
+45 5127 1058
mona.joergensen
@hartje.de
Michael Aagaard
Key Account Manager
+45 5182 5995
michael.aagaard@hartje.de
Finn Andersen
Key Account Manager
+45 2237 3795
finn.andersen@hartje.de
Peter Larsen
Key Account Manager
+45 5182 4901
PETER.LARSEN.
SJAELLAND@hartje.de
Morten Piil
Key Account Manager

+45 2594 0896
morten.piil@hartje.de
Steffan Hansen
LAGER/E-BIKE SUPPORT
+45 2056 8205
steffan.hansen@hartje.de
Mathias Justesen
LAGER/SUPPORT
+45 4215 9689
mathias.justesen
@hartje.de
Torben Schultz
SALG/SUPPORT
+45 2056 8203
torben.schultz
@hartje.de

Andreea Severinsen
DESIGN & ADMINISTRATION
+45 7454 1819
andreea.severinsen
@hartje.de
Hartje Ebsen A/S
KUNDESERVICE
DANMARK
+45 7454 1819
kundeservice@hartje.de